O firmie - Grupa Krusztar sp. z o.o. Tarnobrzeg, Sandomierz

Firma Krusztar istnieje od 1996 roku. Początkiem działalności przedsiębiorstwa była eksploatacja piasku z rzeki Wisły - nowoczesną metodą ssąco-refulującą za pomocą pogłębiarki. Z uwagi na oczekiwania Klientów poszerzyła swoją działalność kupując działkę w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej z przeznaczeniem do produkcji betonu i prefabrykatów.

Firma Krusztar sp. z o.o. nieustannie polepsza jakość swoich produktów oraz świadczonych usług. Ciągłe doskonalenie kadry pracowniczej, ulepszanie parku maszynowego oraz upełnomocnienie wszystkich pracowników do przejęcia odpowiedzialności za jakość swojej pracy, pozwala na osiąganie wysokiej jakości świadczonych przez Firmę usług.

Polityka firmy zmierza do zdecydowanego wzmocnienia pozycji na rynku i zdobycia trwałego zaufania Klientów. Firma promuje świadomość wśród swoich pracowników oraz wśród kadry zarządzającej, że jakość produktu i usługi daje zaufanie klienta do Firmy. To zadanie jest na bieżąco realizowane przez kierownictwo firmy.

Dodatkowo o wysokim profesjonalizmie naszych pracowników świadczą przeprowadzane na bieżąco liczne szkolenia specjalistyczne.

Zasadą naszej działalności jest przesłanie: "JAKOŚĆ ŹRÓDŁEM ZAUFANIA KLIENTA".

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu.

Wypełniając swą misję - firma Krusztar wspiera sportowców oraz organizacje pożytku publicznego. Przedstawiamy garść podziękowań:

Podziękowania, 1
Podziękowania, 1
Podziękowania, 2
Podziękowania, 2
Podziękowania, 3
Podziękowania, 3
Podziękowania, 4
Podziękowania, 4

Podziękowania, 5
Podziękowania, 5
Podziękowania, 6
Podziękowania, 6
Podziękowania, 7
Podziękowania, 7

Grupa KRUSZTAR Sp. z o. o.

Działamy także w obszarze usług spawalniczych.

 

Adres


Grupa KRUSZTAR Sp. z o.o.
Chmielów 642
39-442 Chmielów
woj. podkarpackie
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt


15 823 60 51 - spawbud

(C) 1996 - 2024 Grupa KRUSZTAR Sp. z o. o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies